Spotlight to funkcja uruchomiona przez Snapchat, aby konkurować z TikTok. Spotlight umożliwia użytkownikom oglądanie i tworzenie krótkich filmów (podobnie jak na TikTok) w celu stworzenia społeczności. Uruchamiając tę funkcję, Snapchat chciałby zatrzymać swoich użytkowników w aplikacji tak długo, jak to możliwe. Dlatego Snap ogłosił nawet rekompensatę dla twórców, którzy publikują dobre treści w Spotlight. Co więcej, użytkownicy mogą skorzystać ze wszystkich filtrów Snapchata, aby stworzyć dynamiczne wideo Spotlight.

Jak używać filtrów Snapchata w Spotlight?

utiliser un filtre snapchat sur spotlight étape 1
utiliser un filtre snapchat sur spotlight étape 2

Krok 1

Przejdź do kamery w aplikacji Snapchat i przełącz się na tryb reżyserski, klikając ikonę plusa po prawej stronie, a następnie “Tryb reżyserski”.

Kontakt

utiliser un filtre snapchat sur spotlight étape 3
utiliser un filtre snapchat sur spotlight étape 4

Krok 2

Po prawej stronie przycisku nagrywania wideo znajduje się ikona filtrów Snapchata, która umożliwia przeglądanie filtrów na stronie głównej. Jeśli nie możesz znaleźć tego, którego potrzebujesz, kliknij ikonę soczewek w prawym górnym rogu (trzeci przycisk), co pozwoli ci znaleźć i przeszukać galerię filtrów Snapchata.

W tej galerii znajdziesz filtry posortowane według kategorii, a także filtry “Nagłówek”, które zapewnią, że Twój film stanie się wirusowy. Możesz także wyszukać filtr pasujący do Twoich potrzeb według słowa kluczowego.

utiliser un filtre snapchat sur spotlight étape 5

Krok 3

Po znalezieniu odpowiedniego filtra wystarczy go kliknąć i rozpocząć nagrywanie filmu. Możesz oczywiście użyć kilku filtrów w tym samym Spotlight, po prostu nagrywając kilka krótkich filmów z różnymi filtrami Snapchata.

Gdzie mogę znaleźć filtry Snapchata na Spotlight?

Filtry Snapchata używane w Spotlight są takie same, jak w całej aplikacji. Możesz więc znaleźć je w dowolnym miejscu i zapisać, aby utworzyć wideo Spotlight. Stworzyliśmy przewodnik po Znajdź filtry Snapchata aby ci pomóc.

trouver un filtre snapchat sur spotlight étape 1
trouver un filtre snapchat sur spotlight étape 2

W Spotlight bardzo łatwo jest znaleźć soczewki, które mogą Ci odpowiadać. W rzeczywistości, gdy oglądasz wideo Spotlight, w którym twórca używa filtra Snapchata, na filmie pojawia się notatka z nazwą filtra i przyciskiem do tworzenia z nim wideo. Co więcej, jeśli znajdziesz interesujący filtr, ale nie chcesz go teraz używać, możesz zapisać go w ulubionych, aby móc go później znaleźć.

Dlaczego warto używać filtra Snapchat w Spotlight?

Podobnie jak na TikTok, filtry Snapchata w Spotlight są ważne dla tworzenia wirusowych filmów. Soczewki mogą być używane do tworzenia zabawnych i rozrywkowych efektów lub filmów, które mogą stać się trendem, zapewniając twórcom masowe wyświetlenia.

Bardzo łatwo jest zobaczyć filtry Snapchata zyskujące popularność w Spotlight i zalecamy używanie ich w swoich filmach. Algorytm Spotlight działa w podobny sposób jak algorytm TikTok, więc wyciąga filmy, które są popularne i używają filtrów Snap.

4 najlepsze filtry Snapchata w Spotlight

Lens Mii Ted Talk by Pam

Portrety ust w obiektywie autorstwa Jasnoora Singha

Obiektyw Fantastic Hand firmy Snapchat

Lens Distort Transition by BOONA