Znajdź i używaj filtrów rzeczywistości rozszerzonej Messengera

Zakres narzędzi Messengera stale rośnie. Ponieważ rzeczywistość rozszerzona jest głównym filarem wszystkich aplikacji, sensowne było, aby Messenger zintegrował ją ze swoją aplikacją. Daje to użytkownikom możliwość dodawania wirtualnych masek do twarzy, przebrań i dekoracji. 

Gdzie Filtry komunikatora ?

Premiera w sierpniu 2019 r, Posłaniec to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych stworzona przez firmę Meta, która jest bezpłatna dla wszystkich. Jest dostępna na wszystkich mobilnych systemach operacyjnych i powierzchniach. Umożliwia użytkownikom wysyłanie wiadomości, filmów i zdjęć, które można teraz wzbogacić o filtry rzeczywistości rozszerzonej. 

Przypomnienie Rzeczywistość rozszerzona: rzeczywistość rozszerzona to najnowsza technologia, która obejmuje nakładanie treści 2D i 3D. Funkcja ta pozwala użytkownikom eksperymentować i testować nowe rzeczy za pośrednictwem ekranów. Z punktu widzenia marki, zapewnia im to dużą widoczność, gdy współpracują z platformami takimi jak Messenger w celu promowania swojej marki. 

Kontakt

Gdzie znaleźć filtry na Posłaniec ? Szukaj ?

commencer l'appel et ouvrir l'application messenger pour pouvoir accéder aux filtres en réalité augmentée

1. Przeglądaj filtry Messengera

Przede wszystkim otwórz aplikację Messenger, rozpocznij rozmowę ze znajomym, a następnie, gdy oboje będziecie online, naciśnij ikonę „Efekty” po lewej stronie ekranu. 

Baw się dobrze, przewijając wszystkie filtry w dolnej części aplikacji. Znajdziesz tam trzy kategorie: „Dla mnie”, „Dla wszystkich” i „Tła”. Wstawiają one tło za tobą. 

2. Korzystanie z filtra w rzeczywistości rozszerzonej

Od rzeczywistość rozszerzona jest dodatkiem do treści 2D lub 3D, wystarczy stanąć przed kamerą, aby filtr został aktywowany. 

Jeśli potrzebujesz konkretnego filtra, możesz go wyszukać za pomocą małej lupy w prawym dolnym rogu ekranu. Wpisz nazwę swojego ulubionego filtra w pasku wyszukiwania i pozwól swojemu korespondentowi odkryć go na żywo. 

Top 3 z Najlepsze filtry Messengera

Filtr Santa Beard

Dzięki czerwonej czapce i białej brodzie ten filtr Messengera pozwala wcielić się w postać Ojca Bożego Narodzenia. Ustawienie rzeczywistości rozszerzonej pozwala zanurzyć się w świecie Bożego Narodzenia.

Filtr Big Face

Ten filtr rzeczywistości rozszerzonej przekształca twarz, sprawiając, że oczy i usta wyróżniają się 10-krotnie. Zmienia również głos podczas rozmowy ze znajomym.

Filtr Minecraft Glasses

Filtr Minecraft Glasses pozwala nosić niezbędne okulary przeciwsłoneczne do gier wideo.