Apple wprowadzi na rynek swój pierwszy zestaw słuchawkowy do VR i AR!

Początkowo pojawiły się teorie, że okulary zostaną wydane, ale w rzeczywistości jest to zestaw słuchawkowy Apple, który zostanie wydany pod koniec roku, a także zestaw słuchawkowy rzeczywistości mieszanej.

Wszystko, co musisz wiedzieć o słuchawkach Apple

Ten zestaw słuchawkowy będzie nie tylko zestawem słuchawkowym do rzeczywistości wirtualnej, ale będzie również oferował możliwość łatwego przełączania się między rzeczywistością wirtualną a rzeczywistością rozszerzoną, co powinno dać konsumentom coś, czego nie mogą się doczekać. Istnieją wszelkie powody, by sądzić, że ten hybrydowy aspekt zestawu słuchawkowego będzie głównym atutem produktu i poszerzy zakres jego możliwości.

Apple - réalité augmentée - réalité virtuelle - design

Ten zestaw słuchawkowy jest nie tylko innowacyjny, ale także bezprzewodowy i w pełni mobilny. szybkie połączenie z Internetem, możliwe dzięki wbudowanemu modułowi 6E wifi.  Firma Apple podobno pracuje nad wyświetlaniem rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości na ekranach Micro OLED firmy Sony o rozdzielczości 4K, aby uzyskać jak najbardziej realistyczną symulację.

Ten zestaw słuchawkowy będzie tak samo wydajny jak komputer Mac. Analityk Apple, Ming-Chi Kuo, twierdzi, że “procesor klasy high-end będzie miał moc obliczeniową podobną do M1 dla komputerów Mac”. Ta zapowiedź nie pozwala nam wyobrazić sobie, jak wiele możliwości nam zaoferuje!

Będzie on miał 4 razy więcej czujników niż iPhone. Czujniki te umożliwią sprawne i płynne wykrywanie gestów i ruchów.  

Nie ujawniono jeszcze wyglądu zestawu słuchawkowego, ale prawdopodobnie będzie on przypominał inne urządzenia firmy Apple, rozpoznawalne dzięki eleganckiemu wzornictwu i niewielkiej wadze. Oczekuje się, że zestaw słuchawkowy będzie ważył od 200 do 500 gramów, co całkowicie przeczy konkurencji.

Projektanci z zapałem wyobrażają sobie, jak mógłby wyglądać nowy produkt Apple.

Zestaw słuchawkowy powinien być kompatybilny z szeroką gamą zastosowań. Jednak opinie na temat użyteczności zestawu słuchawkowego są nadal podzielone. Niektórzy twierdzą, że zestawu słuchawkowego będzie można używać tylko wtedy, gdy użytkownik posiada już telefon iPhone, natomiast inni twierdzą, że zestaw słuchawkowy będzie mógł działać niezależnie od komputera Mac lub telefonu iPhone.  

Ten zestaw słuchawkowy zapowiada się na prawdziwą innowację, a my nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, co jeszcze firma Apple ukrywa przed nami w związku z tą obiecującą premierą. 

Dziś rzeczywistość rozszerzona jest częścią naszego codziennego życia, stała się prawdziwą wykorzystanie w kampaniach marketingowych.

Kontakt