Top 5 filtrów na Halloween

Halloween to święto, na które wiele osób czeka z niecierpliwością. Synonim strachu i wyobraźni, w tym okresie wszystko jest możliwe. Jest to również okazja dla marek, aby wyróżnić się na tle konkurencji, wybierając unikalną i interaktywną strategię cyfrową. Jest to możliwe dzięki filtrom rzeczywistości rozszerzonej dostępnym na Snapchat, Instagram i Facebooku. Aby pomóc Ci wyobrazić sobie, co jest możliwe, oto 5 filtrów Halloween, które przyprawią użytkowników o dreszcze.

1- Terrible Clown

Filtr na Halloween “Terrible Clown” przedstawia słynnego klauna z horroru “Ça”. Dzięki temu filtrowi na Instagramie możesz wcielić się w przerażającą osobę, aby wywołać dreszcze na Halloween. Filtr został stworzony w 3D przez @daria.tsvet.

2- Dark Matter

Filtr TikTok Dark Matter jest bardzo przydatny na Halloween, ponieważ maska ewoluuje powoli i bardzo dobrze. Możesz go używać na zdjęciach lub filmach, aby dopasować go do swoich upodobań.

Reżyseria: @heartdraft.official

3- Ghost on the road

Ten filtr TikTok Halloween podejmuje trend zrodzony z humorystycznego filtra. Tutaj, zamiast biegnącej królowej, mamy ducha błąkającego się po cmentarzu. Ten filtr, stworzony przez @ty.taurus, może stać się obowiązkowym elementem TikTok.

4- Scary Mary

Scary Mary to filtr stworzony przez @lastwild i specjalnie zaprojektowany na dni takie jak Halloween. Będziesz mógł spojrzeć na siebie w lustrze w diabelskim makijażu, a na lustrze pojawi się napis.

5- Demon Monk

“Demon Monk” to filtr TikTok oparty na filtrze “Ghost on the road”, ale tym razem z przerażającym akcentem: twarz demona pojawia się, gdy otwierasz usta.

Filtr TikTok stworzony przez @jvizard

filtres halloween

6- Zombie

Na początek filtr oferowany przez Snapchat, który sprawia, że na ciele użytkownika pojawia się zombie. Jest to możliwe dzięki śledzenie dostępne tylko w tej sieci społecznościowej. 

Dzięki temu można pokryć cały korpus animacji, aby efekty 3D były jeszcze bardziej realistyczne!

halloween-filtres

7- Chupachups Halloween

Firma Chupachups chciała również zaoferować treści związane z rzeczywistością rozszerzoną. Dzięki grze dostępnej na Instagram z filtra mogą korzystać zarówno młodzi, jak i starsi. Ponieważ grupa docelowa tego giganta w dziedzinie słodyczy jest dość młoda, nie chciano zaoferować efektu, który byłby zbyt przerażający i nie odpowiadałby oczekiwaniom ich małych konsumentów.

filtres-halloween-nyx

8- Nawiedzony domek dla lalek NYX Cosmetics

Odkryj wyimaginowaną atmosferę NYX Cosmetics dzięki filtrowi oferującemu różnorodne makijaże na Halloween. NYX, jako marka oferująca szeroką gamę produktów do makijażu artystycznego, nie mogła przegapić okazji, aby uwieść swoich odbiorców filtrem takim jak ten!

maybelline-halloween

9- Maybelline Ukraina

Halloween to jedno z najważniejszych wydarzeń dla marek kosmetyków do makijażu. Maybelline Ukraine postanowiła zaoferować filtr na Halloween, aby promować jeden ze swoich nowych produktów. Jest to bardzo dobry sposób informowania o produkcie z filtrem, który upamiętnia tak ważne wydarzenie.

Rzeczywiście, wielu użytkowników szuka filtrów z okazji Halloween, a jeśli ten jest filtrem upiększającym, a jednocześnie dość oryginalnym, będzie jeszcze częściej używany przez społeczność.

sliced-filtre-halloween

10- 🧠 SLICED 👁️

Na zakończenie tej piątki chcielibyśmy przedstawić filtr zaproponowany przez artysta rozszerzonej rzeczywistości. Ten efekt jest bardzo artystyczny i pokazuje, jak zaawansowana technologia kryje się za filtrami rzeczywistości rozszerzonej. Idealny na Halloween, może być również wykorzystany na inne okazje!

Kontakt