Nreal AR Goggles, dostępna jest nowa beta Steam, która pozwoli na zabawę z goglami

Nreal, chiński start-up specjalizujący się w rozszerzonej rzeczywistości, opracował okulary AR. Teraz możliwe jest doświadczanie gier Steam za pomocą tych okularów, idealne!

Krok 1: Pokonywanie przepaści między tym, co wirtualne, a tym, co rzeczywiste, za pomocą NFT

Nreal specjalizuje się w projektowaniu okularów AR. Start-up opracował dwa okulary – Nreal Light i Nreal Air. Pary te pozwalają użytkownikom na oglądanie immersyjnych doświadczeń poprzez rzutowany ekran, jednocześnie poruszając się, widząc i wizualizując w czasie rzeczywistym pojawiające się wirtualne elementy. Za pomocą okularów można oglądać filmiki, filmy, a nawet seriale, co jest bardzo cenione przez internautów, z których część korzysta z okularów na co dzień. 

Nreal Air to najnowsza odsłona tej grupy. Wprowadzono udoskonalenia techniczne, aby mieć produkt bardzo wysokiej jakości. Kompatybilny zarówno z urządzeniami Apple, jak i Android, wiele rzeczy można zrobić z tymi okularami AR, ku uciesze nabywców.

Nreal Light Nreal Air

Kontakt

Steam na Nreal

Z wersją beta Steam platforma, na której użytkownicy mogą kupować gry takie jak seria Halo czy DiRT Rally Dzięki nowym okularom AR i VR użytkownicy mogą grać w gry AR i VR na Steamie za pomocą okularów. Ta nowa funkcja zwiększa zakres dostępnych funkcji i wzmacnia aspekt gry i zanurzenia w nowym wirtualnym wszechświecie. Nawet jeśli nie wszystkie gry są dostępne, to te dostępne są na 200-calowym ekranie HD, więc można się cieszyć.

Rzeczywistość rozszerzona w okularach

Rzeczywistość rozszerzona jest obecnie częścią naszego codziennego życia. Marki dostosowują się i stopniowo oferują rozwiązania AR i VR. Dotyczy to w szczególności okularów. Coraz więcej grup wprowadza na rynek okulary z rozszerzoną rzeczywistością, jak np. Google Lenovo, Apple, Meta Qualcomm i wiele innych. Celem jest zaoferowanie unikalnego, bogatego i kompletnego doświadczenia immersyjnego, które przeniesie użytkowników do jego uniwersum. Do prowadzenia spotkań, wizualizacji filmów, bezpośredniego tłumaczenia podczas dialogu obejmującego różne języki lub nawet do odkrycia całkowicie fantastycznej gry, rzeczywistość rozszerzona może być wykorzystywana na różne sposoby. Ta wielość jest jedną z mocnych stron rozszerzonej rzeczywistości. Wiele rzeczy można wprowadzić w życie i zaoferować użytkownikom różnorodne doświadczenia. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rozszerzonej rzeczywistości lub innego tematu, zapraszamy do skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów !