Sztuka jest honorowana na Sandbox

The Sandbox, słynne metawersum, w którym wszechświaty są w formie pikseli 3D, honoruje sztukę różnymi kolaboracjami, wyjaśniamy wam to wszystko! 

news-thesandbox

Muzyka przez metaverse

Grupa Sandbox nawiązała współpracę z angielską grupą muzyczną Jamiroquai. Łącząc wirtualność z funkiem słynnego zespołu, partnerstwo to oznacza chęć spojrzenia w przyszłość przez grupę muzyczną. Współpraca Jamiroquai x Sandbox to szansa na ewolucję wraz z nowymi technologiami, a tym samym na zaoferowanie internautom unikalnych doświadczeń łączących metaverse i muzykę. Projekty muzyczne w metaverse mnożą się więc dzięki wielu artystom, takim jak Snoop Dogg, Deadmau5 czy Jamiroquai. To prawdziwa szansa dla internautów i artystów na oryginalne i innowacyjne przeżycie, sposób odkrywania muzyki i doświadczeń w nowy sposób. Z tej okazji, słynna muzyka „Podróżowanie bez przemieszczania się który 20 lat temu zdobył nagrodę za najlepszy teledysk na MTV Video Awards, został zintegrowany z The Sandbox. Świat muzyki dostosowuje się więc i uwzględnia znaczenie tych nowych technologii, metaverse i NFT, włączając je do swojej strategii rozwoju. Ten nowy wirtualny świat oferuje nowe połączenia i nowe doświadczenia dla fanów, którzy zawsze są na tropie nowych ofert muzycznych.

Kontakt

Mural przedstawiający Andreę Pirlo w Sandbox

Kontynuując temat artystyczny, The Sandbox postawił na sztukę wizualną z muralem Andrei Pirlo, słynnego włoskiego piłkarza, przedstawionego na tym zdjęciu.nde wirtualne. W związku z Ikonia platformę NFT, oraz MetaLabs Ten mural, który można znaleźć na Lafayette Street w Nowym Jorku, został zaadaptowany wirtualnie w metaverse The Sandbox. Mural ten jest zatem na sprzedaż jako NFT, więcjest to nazwa Bohater NFT. Kupujący będzie zatem właścicielem wirtualnego muralu, ale także prawdziwego muralu przez 1 rok. Sandbox oferuje unikalne doświadczenie łączące metaverse i świat fizyczny dzięki tym podwójnym prawom własności. 

Sztuka jawi się zatem jako idealne uniwersum i coraz częściej eksplorowana jest w świecie wirtualnym. Dzięki połączeniu tego, co wirtualne z tym, co rzeczywiste, wciągające, unikalne i oryginalne doświadczenia są teraz łatwo dostępne dla użytkowników Internetu.