Co to jest TikTok ?

Filtr TikTok umożliwia dodanie treści podczas nagrywania wideo z elementami 2D i 3D dzięki rzeczywistości rozszerzonej. Dzięki temu możesz zintegrować elementy w twoim rzeczywistym środowisku nawet przed nagraniem wideo lub zdjęcia, ponieważ są one dodawane bezpośrednio w interfejsie kamery w aplikacji TikTok.

logo-tiktok

Aplikacja TikTok

TikTok to sieć społecznościowa opracowana przez chińską firmę ByteDance w 2016 roku. Aplikacja umożliwia użytkownikom tworzenie, rozwijanie i udostępnianie krótkich filmów trwających od 15 sekund do 3 minut w całej sieci. Spersonalizowany algorytm rekomendacji sugeruje filmy na podstawie preferencji i nawyków oglądania użytkowników. 

Sieć społecznościowa TikTok oferuje szeroką gamę motywów i tematów, dlatego aplikacja stała się tak popularna w tak krótkim czasie, zwłaszcza wśród młodych ludzi.

Kontakt

Filtry TikTok

Strona Filtry TikTok Filtry są dostępne bezpłatnie w całej aplikacji, aby zapewnić szeroki wybór i różnorodność możliwości dla twórców treści. Niektóre filtry są tworzone przez TikTok, podczas gdy inne są tworzone przez samych użytkowników i są dostępne w bibliotece filtrów TikTok. 

Filtry tiktok (filtry upiększające, filtry nakładek) umożliwiają tworzenie oryginalnych filmów. Sprawia to, że treści są bardziej atrakcyjne i interesujące dla użytkowników, i stało się ważną funkcją aplikacji.

Rzeczywistość rozszerzona

Rzeczywistość rozszerzona to nowa technologia, która umożliwia osadzanie elementów 2D i 3D w rzeczywistym świecie użytkownika. Nakłada ona wirtualne elementy na rzeczywisty świat, oferując bardziej niż udane wciągające wrażenia. 

Sieć społecznościowa TikTok oferuje wiele funkcji rzeczywistości rozszerzonej, które zachęcają i promują tworzenie treści. Przejdź do test 

Strona dobra praktyka do adopcji na TikTok

Aby wideo na TikTok zrobiło furorę, ważne jest, aby nadążać za najnowszymi trendami. Nowe tańce, nowe makijaże, nowe przejścia… krótko mówiąc, każdy dobry pomysł warto wykorzystać i wypróbować. 

Ważne jest również, aby zorganizować i zaplanować wideo TikTok, które zamierzasz nakręcić. Oczywiście filmowanie pod wpływem chwili może działać dobrze, ale najlepiej jest sporządzić plan i postępować zgodnie z nim, aby film był łatwiejszy do edycji. 

Hashtagi są również ważne! Oznaczenie wideo TikTok sprawi, że będzie ono bardziej widoczne w sieci społecznościowej. Podobnie, nie zapomnij użyć napisów, aby wideo było dostępne dla wszystkich odbiorców. 

Jak utworzyć wideo na TikTok?

Aby utworzyć wideo TikTok, wykonaj następujące kroki: 

  • Krok 1 Otwórz aplikację i naciśnij przycisk Plus (+) w dolnej środkowej części ekranu.
  • Krok 2 Wybierz długość filmu, który chcesz nagrać. Można tworzyć filmy trwające 3 minuty, 60 sekund lub 15 sekund.

Krok 3: Jeśli chcesz, możesz użyć filtra rzeczywistości rozszerzonej. Dostęp do nich można uzyskać, przechodząc do opcji Efekty w lewym dolnym rogu ekranu.

filtres-tiktok

Krok 4: Rozpocznij filmowanie i zatrzymaj je, gdy efekt końcowy będzie zadowalający. Wtedy można dodać dźwięk.

Na tym ostatnim etapie zalecamy dodanie modnej muzyki, aby wideo mogło zostać uwzględnione w algorytmie trendów. Pozostaje tylko opublikować zawartość, dbając o dodanie opisu zawierającego hashtagi. Możesz także oznaczyć znajomych i udostępnić lokalizację.

Strona najnowsze trendy na TikTok

Filtr rzeczywistości rozszerzonej Bold Glamour

Filtr upiększający rzeczywistości rozszerzonej Odważny Glamour oferuje użytkownikom wyjątkowe, wciągające doświadczenie. Udoskonalenie nosa i uzyskanie idealnej cery nigdy nie było tak łatwe. 

Przejście do makijażu klauna na TikTok

Ten nowy trend TikTok pokazuje funkcje aplikacji z doskonale wykonanymi przejściami. 

Wirusowy taniec do Home Free na TikTok

Do muzyki Home Free autorstwa Sea Shanty Medley, rytmiczne kroki taneczne użytkowników krążą po sieci.