Snapchat oraz TikTok uruchomienie filtrów rzeczywistości rozszerzonej dla zwierząt.

Sieci społecznościowe Snapchat i TikTok opracowały ostatnio nową funkcję dla naszych najlepszych przyjaciół: filtry rzeczywistości rozszerzonej. Zarówno dla psów, jak i kotów, filtry te pozwolą ci spersonalizować swoje zdjęcia i filmy, sprawiając, że twoje zwierzęta będą jeszcze bardziej urocze. 

Jak działają filtry dla zwierząt?

Strona filtry rzeczywistości rozszerzonej stają się coraz bardziej popularne i oferują użytkownikom szereg możliwości. Technologia ta jest bardzo popularna wśród sieci społecznościowych, które jedna po drugiej starają się zdywersyfikować poprzez innowacje i wymyślanie nowych koncepcji. Snapchat i TikTok niedawno wprowadziły nowy filtr rozszerzonej rzeczywistości dla psów i kotów. Użytkownicy bardzo chętnie go przyjęli i robią zdjęcia swoim pupilom za pomocą wielu filtrów dostępnych w sieciach społecznościowych.

filtre snapchat pour animaux

Wykorzystując kamerę smartfona lub komputera, rozszerzona rzeczywistość to proste nakładanie treści 2D i 3D na świat rzeczywisty. Algorytmy będą rozpoznawać różne kształty i w ten sposób zmieniać wygląd użytkownika lub dodawać scenerię. 

Podobnie działają filtry rozszerzonej rzeczywistości dla zwierząt. Są w stanie łatwo zidentyfikować zwierzę i są zoptymalizowane, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia. 

Kontakt

Gdzie znaleźć filtry rozszerzonej rzeczywistości dla zwierząt na Snapchat ?

Aby znaleźć filtry rozszerzonej rzeczywistości dla zwierząt na Snapchacie, wystarczy wykonać poniższe kroki:

  • Krok 1 Otwórz aplikację Snapchat na swoim telefonie komórkowym lub ściągnąć go. Po wykonaniu tych czynności utwórz konto, aby uzyskać dostęp do całej aplikacji.
  • Krok 2 Wybierz lupę w dolnej środkowej części ekranu, aby uzyskać dostęp do wyszukiwania filtrów słów kluczowych.
  • Krok 3 Wpisz nazwę filtra, który chcesz wypróbować. Jeśli nie znasz nazwy filtra, radzimy wpisać proste angielskie słowa kluczowe, takie jak na przykład “pets”.
  • Krok 4 Teraz masz dostęp do wszystkich filtrów, wystarczy, że przetestujesz je na swoim pupilu. 

Gdzie znaleźć filtry rozszerzonej rzeczywistości dla zwierząt na TikTok ?

Podobnie jak Snapchat, TikTok daje bezpłatny dostęp do wszystkich swoich filtrów. Aby je znaleźć, wykonaj następujące kroki: 

  • Krok 1 Zacznij od otwarcia aplikacji TikTok. Jeśli jeszcze jej nie masz, pobierz ją korzystając z tego link. W ten sposób uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji aplikacji i możesz przejść do kolejnych kroków.
  • Krok 2 Aby uzyskać dostęp do aparatu, wybierz przycisk “+” w dolnej części ekranu. Galeria filtrów jest oznaczona ikoną “Efekty” po lewej stronie ekranu. 
  • Krok 3 Wyszukaj filtr, który chcesz wypróbować, wpisując go w pasku wyszukiwania. W ten sam sposób, co w przypadku Snapchata, jeśli nie znasz nazwy filtra, radzimy wpisać proste słowa kluczowe, takie jak na przykład “zwierzęta domowe”.
  • Krok 4 I to wszystko!!! Pozostaje tylko przetestować filtr na swoim czworonogu i podzielić się nim ze wszystkimi znajomymi.

Filtry Popularna na Snapchacie i TikTok

Gooba Rap Animals – Snapchacie

Spraw, by Twój pupil wyglądał jak prawdziwy raper dzięki temu filtrowi rzeczywistości rozszerzonej dostępnemu na Snapchat. Dredy na głowie i obiecujący uśmiech sprawią, że zakochacie się w sobie i swoich znajomych. 

Filtr Kreskówka dostępny na TikTok

Ten filtr TikTok w rozszerzonej rzeczywistości daje efekt “doe-eyed” dla Twojego towarzysza. Nie czekaj dłużej i wypróbuj ją!

84372 PetSmart – we współpracy z PetSmart

Sklep zoologiczny PetSmart wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość do zaprezentowania swojej marki. Zobaczcie ten filtr na portalu społecznościowym Snapchat i przetestować go na swoim zwierzaku.

Filtr Puss in Boots na TikTok

Ten filtr jest rzeczywiście dostępny na portalu społecznościowym TikTok. Ubierze Twojego pupila w piękny kapelusz Puss in Boots. 

filtre snapchat pour les animaux chiens comme chats

Filtr Kreskówkowa twarz – we współpracy z Disneyem

Ten filtr rzeczywistości rozszerzonej Snapchat pozwala postawić się w roli postaci Disneya. Mały dodatek: dopasowuje się do naszych najlepszych przyjaciół i sprawia, że nie można się im oprzeć.