Zrozumienie generatywnej sztucznej inteligencji

Generatywna sztuczna inteligencja pozwala komputerom na tworzenie nowych treści z istniejących. Często jest używana do generowania obrazów z tekstów. Na przykład, za pomocą oprogramowania tekst-do-obraz, możesz uzyskać dzieło sztuki, wprowadzając opis tekstowy.

Istnieją dwa typy filtrów IA TikTok

Filtry tematyczne

Ten typ filtrów IA ma już wbudowany prompt w swoim kodzie. Użytkownicy nie muszą więc robić nic więcej, niż używać filtra jak normalnego efektu. Większość czasu te filtry oferują tematy takie jak mangi, baśniowy świat, makijaż itp.

Filtry z generatywną IA

Ta kategoria filtrów używa bezpośrednio generatywnej IA, którą TikTok udostępnił, aby umożliwić użytkownikom tworzenie własnych promptów w celu uzyskania pożądanego wizualizacji. Prompt jest jednak ograniczony pod względem liczby znaków i liczby zapytań (jeśli zbyt wielu ludzi używa IA, filtr nie będzie mógł wygenerować obrazu).

Kontakt

Jak znaleźć filtry IA TikTok?

Filtry IA TikTok są wymienione w tym samym miejscu, co wszystkie inne filtry TikTok. Napisaliśmy artykuł na ten temat, aby jak najlepiej cię pokierować.

filtry IA TikTok

Aby znaleźć wszystkie filtry IA, wystarczy wpisać słowo „IA” lub „AI” w pasku wyszukiwania biblioteki filtrów. Wszyscy twórcy filtrów IA zazwyczaj wpisują słowo IA w nazwie swojego efektu, aby łatwo je znaleźć. Ponadto, jeśli znasz nazwę filtra, wystarczy, że ją wpiszesz w pasek wyszukiwania.

Najlepsze filtry IA TikTok

Styl AI

Ten filtr pozwala stworzyć zupełnie inny wszechświat dzięki generatywnej sztucznej inteligencji. Za każdym razem, gdy uruchamiasz filtr, IA zmienia ciebie i twoje otoczenie w losowym stylu.

Filtr Bold Glamour

Filtr Bold Glamour TikTok to efekt piękna, który jest generowany przez IA. Jest bardzo skuteczny, ponieważ jest niewykrywalny na twarzy użytkownika i śledzi twoją twarz, nawet jeśli jest z profilu.

Zielony ekran IA TikTok

Ten filtr to filtr, który pozwala użytkownikom napisać prompt, aby wygenerować zielony ekran. Tak więc możesz wpisać opis pożądanego dekoru i czekać na stworzenie segmentacji.

Filtr TikTok Manga

Jest to jeden z najczęściej używanych filtrów IA TikTok. Rzeczywiście, pozwala on na przekształcenie użytkownika oraz otoczenia w temat mangi. Kilka stylów jest dostępnych losowo.

Ulepszenie przez IA TikTok

Filtr IA Ulepszenie pozwala automatycznie regulować jasność i kontrast twoich filmów, aby uzyskać bardziej jakościowy wygląd. Jest bardzo przydatny do szybkiego tworzenia zoptymalizowanych treści.

+ 30%
Zwiększona konwersja
5X
Więcej czasu na platformie
+ 20%
Interakcja z Twoimi treściami

Jak znaleźć filtry IA TikTok?

Użycie generatywnej sztucznej inteligencji do tworzenia filtrów IA TikTok to proces łączący kreatywność i technologię. Oto szczegółowe kroki, aby stworzyć własny filtr IA TikTok.

Krok 1: Utwórz aktywa dla swojego filtra

Pierwsze, musisz stworzyć aktywa (elementy 2D i 3D), których będziesz potrzebować do stworzenia swojego filtra IA. Do tego masz 3 możliwości:

Użyj Asset Studio of Effect House

Asset Studio w Effect House TikTok pozwala generować 2D maski twarzy i spersonalizowane naklejki. Mimo że jest w wersji beta, możesz używać jego wyników do pomysłów na filtr IA TikTok.

Stwórz aktywa z efektami IA TikTok

Efekty takie jak AI Greenscreen i AI Art w aplikacji TikTok mogą być używane do tworzenia aktywów. Możesz wygenerować abstrakcyjny obraz lub przekształcić istniejący obraz w dzieło sztuki, a następnie zaimportować go do Effect House.

Użyj narzędzi IA stron trzecich

Dla zaawansowanych twórców narzędzia takie jak DALL·E 2 i Mid Journey mogą być używane do tworzenia obrazów z IA. Możesz wprowadzić prompt, uzyskać obrazy wygenerowane przez IA i zaimportować je do Effect House, aby stworzyć swój filtr IA TikTok.

Krok 2: Zintegruj aktywa IA z funkcjami Effect House

Aktywa wygenerowane przez IA mogą być używane z większością wbudowanych funkcji Effect House, takich jak segmentacja ubrań i portretów, naklejki na twarz i 3D Face.

Krok 3: Przestrzegaj wytycznych

Upewnij się, że masz pozwolenie na użycie wygenerowanego obrazu w swoim efekcie i że cała zawartość twojego efektu przestrzega wytycznych Effect House.

Krok 4: Nazwij swój efekt IA

Dołącz termin “IA” w nazwie swoich efektów, aby wskazać użycie treści wygenerowanych przez IA. Pomaga to zachować przejrzystość i autentyczność na platformie.

Logo-subway-client
yves-saint-laurent-logo
WIX
logo de l'ufc
Ford-logo-client
subway-logo-client
logo-pizza-hut-min
logo mac do
Logo-starbuckes-client
logo haagen dazs
logo-client-filtre-reseau-sociaux-nespresso
logo toyota client
logo kleenex couleur
logo dkny
logo de netflix - client de Filter Maker
logo des galeries lafayette